O NAS


KIM JESTEŚMY

STAWIAMY NA JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM. NASZE ZASADY KIERUJĄ NAMI KAŻDEGO DNIA I WSKAZUJĄ NAM DROGĘ DO POMYŚLNEJ PRZYSZŁOŚCI. NASZ CEL: ZADOWOLENI KLIENCI!

The New House
 
Geschäftsfrau Lächeln

Nasza wieloletnia historia sukcesu.
Powstanie ImmoIP w 2017 roku było odpowiedzią na rosnące wymagania i wyzwania w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Konwencjonalny model brokerski osiągnął granice swoich możliwości, a innowacyjne modele biznesowe były pożądane. Pionierski system sprzedaży ImmoIP - IP-System - odniósł spektakularny sukces. Dzisiaj działamy w całej Europie i zatrudniamy kilkuset pracowników, którzy pracują nad wspólnym celem: zadowolonymi klientami.

Za czym stoimy
ImmoIP zawsze wyznaczał nowe standardy w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Tym bardziej dotyczy to wielkich wyzwań najbliższej przyszłości na niezwykle dynamicznym i wymagającym rynku. Nadal będziemy kierować się przekonaniem, że jakość oferuje długoterminowo największą wartość dodaną dla wszystkich.
Dlatego naszym głównym celem jest zagwarantowanie Państwu najwyższego poziomu bezpieczeństwa, niezawodności i profesjonalizmu w naszej współpracy. Wysokiej jakości usługi świadczone z pasją i doświadczeniem prowadzą do większej wydajności w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. To jest to, co wszyscy nasi pracownicy reprezentują na co dzień.